Przeglądy gazowe w Warszawie

ZOTO Robert Magdziarz

Przeglądy gazowe i montaż piecyków – oferta

Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu przeglądów gazowych na terenie Warszawy oraz okolic. Pracownicy ZOTO to osoby znające się na budowanie oraz funkcjonowaniu instalacji gazowych, dzięki czemu wszystkie działania przeprowadzane są szybko oraz za zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa.

ZOTO Warszawa – przeglądy gazowe i montaż instalacji

W w zakresie gazowym ZOTO oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług – nasi specjaliści zadbają o Państwa bezpieczeństwo pod kątem posiadanej w mieszkaniu instalacji gazowej. Przeprowadzane przeglądy gazowe na terenie Warszawy wykonywane są precyzyjnie i z uwzględnieniem wszystkich elementów danej instalacji. Chcesz sprawdzić, czy to twój piecyk jest w pełni szczelny. Pracownicy ZOTO szybko i tanio zbadają, czy dana instalacja jest w pełni bezpieczna – posiadamy nowoczesny sprzęt, który zapewnia dokładne pomiary.

Zgodnie z obowiązującym w Unii Europejskiej prawem, przynajmniej raz do roku powinniśmy dokonywać przeglądu instalacji gazowej. Pracownicy ZOTO stosują sprawdzone oraz niezwykle skuteczne metody, takie jak UPS, które gwarantują wysoką jakość przeprowadzonego przeglądu. W ofercie znajdziemy również inne usługi związane z instalacjami gazowymi:

  • montaż piecyków
  • sprawdzanie szczelności instalacji gazowej
  • montaż rur od licznika
  • podłączanie sprzętu AGD do instalacji
Przeglądy gazowe - ZOTO Warszawa